O nas

Szanowni Państwo!

Witamy Was na stronie internetowej Gospodarstwa Agroturystycznego „Gościnne Zacisze”.

Nasza Agroturystyka położona jest w samym centrum jakże bogatej w niezwykłą historię miejscowości jaką jest Kodeń. 

Poprzez naszą działalność oraz indywidualne podejście do każdego odwiedzającego nas gościa, chcemy sprawiać abyście Państwo czuli się przyjemnie i powracali do Kodnia.

Przyjmując naszych gości stawiamy przede wszystkim na otwartość i rodzinną atmosferę.

Przyroda i rozmaitość roślinności okalającej nasze gospodarstwo sprawia,  iż każdego poranka   nabieramy nowych sił i wstajemy wypoczęci, gotowi do działania. W zgiełku codzienności i nawału spraw trudno nam się zatrzymać. W naszym gospodarstwie nabierzecie Państwo nowej energii a wypoczynek w tak pięknym miejscu będzie nieoceniony. 

Pijąc poranną kawę możemy wsłuchiwać się w piękne hejnały wygrywane z wieży kodeńdkiej bazyliki w cieniu której położone jest „Gościnne Zacisze”. 

Serdecznie zapraszamy naszych gości do odwiedzenia naszego Gospodarstwa Agroturystycznego oraz zapoznania się z naszą ofertą oraz galerią zdjęć. 

POKOJE

Gospodarstwo Agroturystyczne „Gościnne Zacisze” dysponuje 12 miejscami noclegowymi znajdującymi się w 3 oddzielnych pokojach. Każdy z nich posiada łazienkę oraz ogólnodostępny aneks kuchenny i jadalnię. 

ALTANA

Do dyspozycji naszych gości jest piękna altana  otoczona krzewami, w której można zorganizować biesiadę oraz spożywać posiłki rozkoszując się świeżym powietrzem oraz pięknem otaczającej nas przyrody.

GRILL

Mając na uwadze potrzeby naszych gości dysponujemy również grilem opalanym drewem owocowym. Na którym możemy przygotować rozmaite smakołyki i miło spędzić czas w gronie przyjaciół.

SALA REKREACYJNA

Gospodarstwo „Gościnne Zacisze” dysponuje również salą rekreacyjną w której aktywnie możemy spędzać wolny czas.

PLAC ZABAW I BOISKO