O nas

Szanowni Państwo!

Witamy Was na stronie internetowej Gospodarstwa Agroturystycznego „Gościnne Zacisze”.

Nasza Agroturystyka położona jest w samym centrum jakże bogatej w niezwykłą historię miejscowości jaką jest Kodeń. 

Poprzez naszą działalność oraz indywidualne podejście do każdego odwiedzającego nas gościa, chcemy sprawiać abyście Państwo czuli się przyjemnie i powracali do Kodnia.

Przyjmując naszych gości stawiamy przede wszystkim na otwartość i rodzinną atmosferę.

Przyroda i rozmaitość roślinności okalającej nasze gospodarstwo sprawia,  iż każdego poranka   nabieramy nowych sił i wstajemy wypoczęci, gotowi do działania. W zgiełku codzienności i nawału spraw trudno nam się zatrzymać. W naszym gospodarstwie nabierzecie Państwo nowej energii a wypoczynek w tak pięknym miejscu będzie nieoceniony. 

Pijąc poranną kawę możemy wsłuchiwać się w piękne hejnały wygrywane z wieży kodeńdkiej bazyliki w cieniu której położone jest „Gościnne Zacisze”. 

Serdecznie zapraszamy naszych gości do odwiedzenia naszego Gospodarstwa Agroturystycznego oraz zapoznania się z naszą ofertą oraz galerią zdjęć. 

POKOJE:

Gospodarstwo Agroturystyczne „Gościnne Zacisze” dysponuje 12 miejscami noclegowymi znajdującymi się w 3 oddzielnych pokojach. Każdy z nich posiada łazienkę oraz ogólnodostępny aneks kuchenny i jadalnię. 

ALTANA:

Do dyspozycji naszych gości jest piękna altana  otoczona krzewami, w której można zorganizować biesiadę oraz spożywać posiłki rozkoszując się świeżym powietrzem oraz pięknem otaczającej nas przyrody.

GRILL:

Mając na uwadze potrzeby naszych gości dysponujemy również grilem opalanym drewem owocowym. Na którym możemy przygotować rozmaite smakołyki i miło spędzić czas w gronie przyjaciół.

SALA REKREACYJNA:

Gospodarstwo „Gościnne Zacisze” dysponuje również salą rekreacyjną w której aktywnie możemy spędzać wolny czas.